Oświadczenie o dostępności

Ogólne

4COOP.eu dąży do tego, aby nasze usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. 4COOP.eu użyliśmy znaczną ilość zasobów, aby zapewnić, że nasza strona internetowa jest łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, kierując się przekonaniem, że każda osoba ma prawo żyć z prawem do godności, równości, wygodą i niezależnością.

Dostępność na Poludnie.org

Poludnie.org udostępnia Widget Dostępności z Witryny UserWay , który jest obsługiwany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie pozwala 4COOP.eu poprawić zgodność z wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu ułatwień dostępu

Menu dostępności 4COOP.eu można włączyć, klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się w rogu strony. Po uruchomieniu menu dostępności zaczekaj chwilę, aż menu ułatwień dostępu załaduje się w całości.

Zastrzeżenie

4COOP.eu  kontynuuje wysiłki w celu ciągłego ulepszania dostępności swojej strony i usług w przekonaniu, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieskrępowanego korzystania także osobom niepełnosprawnym.

Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści w 4COOP.eu były w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie być jeszcze w pełni dostosowane do najostrzejszych standardów dostępności. Może to wynikać z nieznalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Jesteśmy dla Ciebie

Jeśli masz problemy z jakąkolwiek treścią w 4COOP.eu lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek części naszej witryny, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, jak wyszczególniono poniżej, a my chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z obsługą klienta 4COOP.eu w następujący sposób: